sadsad x
asdasd

Küçük Balkonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

24 Ağustos 2022
Küçük Balkonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

Küçük balkonunuzda yepyeni bir görünüm yaratırken öncelikle küçük işlevsel mobilyalar tercih etmeli ve balkonunuzun zemini için çok beğeneceğiniz son yıllarda çok popüler bir ürün olan kilimlerden yararlanabilirsiniz.

Örneğin küçük bir masa almak istiyor ama sandalye kullanmak istemiyorsanız bunun için güzel bir köşe seçip bu köşeye işlevsel ve rahat bir oturma takımı tasarlayabilirsiniz. Tasarlayacağınız bu oturma köşesi için kendin yap fikirlerinden yararlanarak palet ya da araç lastikleri kullanabilirsiniz. Palet gibi ahşap malzemelerle düşük maliyetler ile sizin ellerinizle yapmış olduğunuz oldukça güzel bir köşe takımı yapabilirsiniz. Bunun üzerine renkli minderler ve yastıklar kullanarak rengarenk bir balkona sahip olabilir ya da araç tamircilerinin yoğun olduğu bölgelerde oldukça kolay bir şekilde bulabileceğiniz eski kullanılmayan araba lastikleri ile balkonunuzda yaratabileceğiniz etkiye bayılacaksınız. Lastikleri rengarenk boyayarak ya da halat iplerle kaplayarak estetik görünümler yaratabilir ve onlarla oldukça konforlu oturaklar yapabilirsiniz.

Balkonunuzun zemini için kilimlerde son zamanlarda oldukça popüler bir seçenek. Zemin kısmı dar ve uzun olan balkonlar için halı ya da yolluk bu alanlar için büyük olacağından kilim bu alanlar için çok uygun bir seçim olacaktır.

En güzel ve önemli detay, bitkiler ve rengarenk çiçekler

Balkon dekorasyonunda balkonunuzun boyutu ne olursa olsun en önemli faktörlerden bitkilerdir. Balkonunuz için bitkilerinizi minik ağaçlar, kaktüsler ya da rengarenk çiçeklerden seçebilirsiniz. Seçtiğiniz bu özel bitkileri alanınız yoksa dikey bitki ünitelerine yerleştirerek kullanabilirsiniz.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.