sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 24-48 saat (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin potamia.com'aa uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından potamia.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler ödemenin onayının ardından bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

Potamia.com bir e-ticaret alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda:

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında müşteriye teslim edilemez ise yaptığı ödeme iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.