sadsad x
asdasd

Shaggy Halı Nedir ?

25 Ağustos 2022
Shaggy Halı Nedir ?

Shaggy Halıların Özellikleri Nelerdir?

Shaggy halılar post halıları oldukça andıran ürünlerdir. İpliklerin uzun olması her zaman yumuşak bir zemine basmanızı sağlar.Shaggy halıların yüksek ve uzun iplere sahip olması halının kabarık görünmesini sağlar. İpliklerin kalın olması sebebi ile de shaggy halılar oldukça ağırdır. Hareket ettirmek biraz zor olsa da. Bu halılar kalın yapıları sayesinde yerden gelen soğuğu kesmede oldukça başarılıdır. Özellikle kış aylarında eviniz zor ısınıyorsa ısı yalıtım desteği olarak shaggy halıları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Shaggy Halılar Nasıl Temizlenir?

Evimiz için uygun halıyı seçerken nasıl temizlenir konusunda değerlendirme yapmada önemli faktörlerden biridir. Peki severek kullandığımız son yıllarda oldukça popüler olan shaggy halılar nasıl temizlenir ve temizliği kolay mı?

Shaggy halılar ipliklerinin uzun olması nedeniyle her zaman temizlenmesi zor ürünler olarak bilinir. Uzun ipleri shaggy halıların içine pislik ve mikropların dolmasına sebep olur. Uzun süre süpürülmezse bunlar zeminde yapışacak sonrasında çıkarılması çok zor olacaktır. Bu nedenle halılarınızı uzun ömürlü ve rahat kullanabilmek için sık sık süpürmelisiniz.Bu sayede halılardaki toz ve mikroplar diplere ulaşmadan çekilebilir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.